sobota, 7 maja 2011

Ogrody Radom - projekt ogrodu Radom


Przedstawiam kolejny projekt. Teraz ogród w Radomiu. Mam nadzieję, że będzie dla Was inspiracją :D

6 komentarzy:

 1. Ja korzystałem z firmy Wrocławskiej w kwestii projektu ogrodu a mianowicie http://www.polskiogrod.pl/index.php?m=project&s=list&cid=1&uinfo=Projekty_ogrodow. Doradzili mi w wielu aspektach w tym np. w budowie oczka wodnego. Dodatkowo oprócz projektu zajeli się sadzeniem oraz pielęgnacją roślin.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam jestem również na etapie projektowania swojego ogrodu. Chciałbym, aby znalazła się w nim studnia głębinowa. Czy aby ją wywiercić muszę zaopatrzyć się w wiertnice dostępne w ofercie firmy http://staltechnika.pl/oferta/wiertnica-pozioma-wph-250/? Słyszałem, że są niezbędne do tego, aby wywiercić odpowiedni otwór - czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Najwięcej pracy to chyba jest przy zakładaniu ogrodu. Wtedy to i odpowiedni sprzęt jest potrzebny. Wiadomo, że wszystkiego człowiek nie posiada, ale można jak najbardziej wynająć na https://oshare.pl/30-rolnictwo-ogrodnictwo-lesnictwo . Wiedzieliście, że jest taki portal z ogłoszeniami?

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem w każdym ogródku (poza roślinami) powinna pojawić się również pergola. Miejsc, w których można ją zamówić jest naprawdę sporo. Ja, proponowałabym skontaktować się z firmą http://slonko.eu/

  OdpowiedzUsuń